BAZA WIEDZY

Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych IBR

fot. Emblemat Studio

Za niewiele ponad tydzień w Poznaniu zagoszczą firmy rodzinne z całej Polski. Podczas II Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych będą dyskutować o nowych horyzontach – w zmieniających się szybko warunkach rynkowych przedsiębiorstwa myślące o długoterminowych strategiach rozwoju muszą szukać nowych dróg rozwoju i zmieniać swoje organizacje. Firmy rodzinne dobrze radzą sobie w kryzysie, jednak mimo to 70% z nich może nie przetrwać transferu do drugiego pokolenia. Naprzeciw potrzebom właścicieli i sukcesorów firm rodzinnych wychodzi właśnie II Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych „Nowe Horyzonty. Firmy rodzinne wobec zmian” – wydarzenie organizowane przez Instytut Biznesu Rodzinnego poświęcone rozwojowi przedsiębiorczości rodzinnej, która jest filarem światowej gospodarki.

Prelegenci tegorocznego kongresu to przedsiębiorcy – właściciele i zarządzający najbardziej rozpoznawalnych polskich i zagranicznych firm rodzinnych (m.in. Pani Teresa Medica, Suempol), managerowie – autorzy niezwykłych przemian (m.in. Hansgrohe, VOX group), doradcy i naukowcy (stratedzy firm rodzinnych: dr Adrianna Lewandowska, dr Herwig Friedag, Jacek Santorski – psycholog biznesu) – znający najświeższe trendy dotyczące firm rodzinnych. Wszyscy chętni dzielić się swoim doświadczeniem, przeżyciami, historiami, o których nie przeczytasz w żadnej książce, nie nauczysz się na żadnym kursie. To wiedza bezcenna!

Nowe horyzonty jakie otwierają się przed firmami rodzinnymi wymagają zdecydowanych działań. Na kongresie dowiesz się m.in. jak:

  • opracować i wdrożyć skuteczne strategie rozwoju
  • jak wprowadzić firmę rodzinną na rynek zagraniczny i utrzymać swoja tożsamość,
  • jak pozyskać kapitał finansowy na dalszy rozwój
  • jak przejść efektywnie sukcesję
  • a jak – w przypadku braku sukcesora – dobrze sprzedać firmę

Stań się częścią jednego z najlepszych wydarzeń dla firm rodzinnych na świecie!

Zapisz się już dziś!

www.kongresfirmrodzinnych.pl
Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych
Nowe Horyzonty. Firmy rodzinne wobec zmian
19-20 marca 2015
IBB ANDERSIA HOTEL Poznań

Share