BAZA WIEDZY

Sukcesorzy. Są świetnie wykształceni, zdolni, kreatywni. Czasem brakuje im tylko… pewności siebie – że rodzice im zaufają i że pozwolą samodzielnie podejmować decyzje. Że samodzielnie poradzą sobie ze zmieniającymi się warunkami rynkowymi, że uda im się osiągnąć tyle, co rodzicom. Wreszcie, że ta ścieżka, którą wybrali – ścieżka następcy w rodzinnym biznesie – to najlepszy wybór. Drugie pokolenie firm rodzinnych spotyka się w dniach 19-20 października w Poznaniu, nie tylko aby uzupełnić wiedzę, ale i porozmawiać o swoich codziennych obawach, o problemach, o sposobach na rozwiązanie sporów i konfliktów. Kongres Next Generation „Projekt POWER. Poczuj swą moc!” zaprasza sukcesorów, którzy stawiają na rozwój.

Inspiracji dostarczą prelegenci, m.in. Tomasz Kwiatkiewicz (YES), Michał Leszek (Krueger&Matz), Jakub Wtorkowski (LUG), Milena Świercz (Fabryka Okien PCV Forest) czy Igor Fiszer (Conbelts). Opowiedzą o swoich doświadczeniach w rodzinnych biznesach – o swoich pierwszych decyzjach, ale i o wątpliwościach, o tym, jak decydując się na pracę w firmie rodziców udało im się po prostu „zostać sobą”. Wiedzą podzielą się też eksperci: obszary, w których sukcesorzy oczekują wsparcia, Instytut Biznesu Rodzinnego pogrupował w pięć grup: POWER (przywództwo, obawy, wartości, ekspansja oraz rodzina). Kongres Next Generation „Projekt POWER. Poczuj swą moc!” skupi się właśnie na tych polach.

„NextG to nie jest konferencja, konferencje są nudne, a tutaj nie ma czasu się nudzić” – tak podsumował zeszłoroczną edycję Kongresu Michał Wojas (WOJAS SA).To fantastyczne wydarzenie dla ludzi, którzy są w firmach rodzinnych i to nieważne, czy chcą angażować się w ich prowadzenie, czy nie” – podsumowywał Grzegorz Żłobikowski (Pensjonat Poniatowski). A Paulina Żurowska – Wrzesińska (Altom) przekonywała, że Kongres NextG dodaje wiatru w skrzydła!

19-20 października to czas drugiego pokolenia – Next Generation! Zapomnij o codziennych problemach i skup się na przyszłości swojej i firmy! Poczuj swą moc!

Zapisz się na www.nextg.pl