BAZA WIEDZY

I Kongres Sąsiedzi Sąsiadom

8 czerwca br. Regionalna Izba Handlu i Przemysłu organizuje w Bielsku-Białej I Kongres Sąsiedzi Sąsiadom, którego ideą jest integracja środowisk biznesowych i firm z regionu. 

Inauguracyjny Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom” jest kontynuacją pięciu edycji Kongresów Firm Rodzinnych, któremu od początku patronuje Instytutu Biznesu Rodzinnego. Nowa formuła ma na celu poznanie i integrację środowisk biznesowych regionu oraz daje przestrzeń do wymiany informacji ze specjalistami, praktykami gospodarczymi i zaproszonymi gośćmi.

W programie m.in. sesje: Innowacyjna gospodarka szansą rozwoju dla firm regionu, idea Kongresu Sąsiedzi Sąsiadom,  Sukcesja w firmach rodzinnych – wyniki badań, analizy rynku, panele dyskusyjne: Firmy innowacyjne szansą na rozwój regionu i ambicji młodego pokolenia,  Przemysł 4.0 projektem zmiany technologicznej w zakresie produkcji i kultury organizacyjnej – Transformacja cyfrowa regionu, Czy Podbeskidzie masz ansę stać się lokalną doliną krzemową? Szanse i bariery?. Gościem specjalnym Kongresu będzie Pan Sebastian Kawa – utytułowany pilot szybowcowy, lider światowej listy rankingowej pilotów.

Z ramienia Instytutu Biznesu Rodzinnego wystąpi nasz ekspert Łukasz Martyniec.

Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, na uczestników przygotowane będą miejsca na zewnętrznej trybunie VIP, gdzie odbywać się będą prezentacje i panele. Na zakończenie Kongresu będzie możliwość zwiedzania Stadionu.

Sponsorem Głównym Kongresu jest Bank ING. Partnerami wydarzenia są: Instytut Biznesu Rodzinnego, PwC, TS Podbeskidzie, Agencję Rozwoju Regionalnego S.A Bielsko-Biała oraz Start-Up Podbeskidzie oraz Renault Wektor.

Więcej informacji i rejestracja na www.cci.pl