BAZA WIEDZY

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie Firma Rodzinna Roku

Dołącz do grona liderów zaangażowanych społecznie

Konkurs ma na celu promocję przedsiębiorstw rodzinnych, które wyróżniają się swoją postawą prospołeczną. Wyróżniamy wyjątkowe firmy, które w swoim DNA mają zapisane zarządzanie przez wartości, a to właśnie stąd płynie naturalna chęć pomocy swojemu biznesowemu i społecznemu otoczeniu.

Co roku Kapituła Konkursowa, składająca się z wybitnych ludzi świata nauki i biznesu, ocenia działalność i debatuje nad wyborem Laureata Konkursu – Firmy Rodzinnej Roku. Dodatkowo Kapituła przyznaje wyróżnienia w kategoriach: mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.

W 2015 roku odbyła się pierwsza, pilotażowa wersja konkursu. W zeszłym roku z powodzeniem zrealizowaliśmy oficjalną edycję. Wśród naszych laureatów znajdują się: Grupa RABEN, Novol, Oknoplast, Meble Szynaka, YES Biżuteria, Tasbud, Olandia, Grupa FAKRO, Arche, ZPH PILCH.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy a w kolejnym kroku przejść do wypełnienia krótkiej ankiety.

FORMULARZ

ANKIETA

Jesteśmy głęboko przekonani, że sposób funkcjonowania Firm Rodzinnych i podejmowane w ramach swojej działalności aktywności zdecydowanie dają przesłanki do zdobycia tytułu Firma Rodzinna Roku.

Na zgłoszenia czekamy do końca września!

Mamy nadzieję, że niedługo zobaczymy Twoje przedsiębiorstwo wśród firm kandydujących do miana Firmy Rodzinnej Roku.

Udział w konkursie jest nieodpłatny.

Decyzję o nadaniu tytułu podejmie Kapituła Konkursowa. Gala Wręczenia Nagród odbędzie się 22 listopada w Poznaniu w Sali Białej Bazaru Poznańskiego – to będzie naprawdę wyjątkowa uroczystość.

Więcej informacji: www.firmarodzinnaroku.pl

Do zobaczenia!