BAZA WIEDZY

18-19 PAŹDZIERNIKA 2018 odbędzie się w Poznaniu już III Kongres NextG – wydarzenie wyłącznie dla sukcesorów z firm rodzinnych! Tegoroczny motyw przewodni to Kompas Sukcesora – będziemy rozmawiać o tym, jak zdecydować, jak obrać swój niepowtarzalny cel podróży.

Podczas tegorocznego Kongresu NextG podejmujemy temat Kompas Sukcesora – skupimy się na tym, jak stać się LIDEREM – swojej firmy rodzinnej lub… jakiegokolwiek innego przedsięwzięcia, na które się zdecydujesz!

 
KNG 2016-9044
 

Prześledzisz historie młodego pokolenia, które będą stanowić podstawę do dyskusji oraz inspirację do działania. Na NextG spotkasz się z ponad 250 uczestnikami. To wydarzenie dedykowane wyłącznie „dzieciom” z firm rodzinnych! Tutaj będziesz mógł bez skrępowania rozmawiać nie tylko o tym, co łączy sukcesorów, co sprawia, że codziennie chce Ci się wstawać z łóżka, ale też o tym, co Cię frasuje i przyprawia o ból głowy. To Kongres, podczas którego króluje szczerość. Na NextG będziesz mógł też oderwać się od codzienności – wieczorem 18 października organizujemy największą IMPREZĘ DLA SUKCESORÓW! Bawimy się w Klubie PACHA Poznań – jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów w Europie.

NextG_W00003
KNG 2016-8857
 

NextG to miejsce, w którym

  • możesz poznać wspaniałych ludzi,
  • wymienić się doświadczeniami i
  • nabrać wiatru w żagle na kolejny rok.

Dzięki panelom dyskusyjnym, prelekcjom i kreatywnym warsztatom tematycznym prowadzonym przez znakomitych ekspertów z dziedziny przedsiębiorczości rodzinnej dowiesz się, JAK ZDOBYĆ KOMPETENCJE LIDERA.

Tak było rok temu:

Dołącz do nas i sprawdź swój własny KOMPAS SUKCESORA!

NEXTG
III Ogólnopolski Kongres Next Generation
18-19 października 2018
Poznań, Hotel Blow Up Hall 5050
Agenda i rejestracja:
www.nextG.pl
Śledź wydarzenie na facebook’u
NextG