BAZA WIEDZY

Galerie

VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

20 marca, 2019 r.

VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych już za nami! Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć. Kolejna edycja kongresu odbędzie się 16-17 marca 2020.

Czytaj więcej... »

Galeria IV Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

10 kwietnia, 2017 r.

Z nami kolejne wydarzenie, które co roku, na dwa dni zamienia Poznań w stolicę polskiej przedsiębiorczości. IV Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych 3-4 kwietnia 2017 dobiegł końca, pozostawiając uczestników pełnych energii do działania, współpracy i wspomagania rodzinności biznesów.

Czytaj więcej... »

Fotorelacja z III Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych

21 kwietnia, 2016 r.

Mówią, że jeden obraz jest warty więcej niż tysiąc słów, dlatego przygotowaliśmy dla was fotorelację z kongresu. Jutro wrzucimy więcej zdjęć!

Czytaj więcej... »
Loża Dyskusyjna Firm Rodzinnych

Loża Dyskusyjna Firm Rodzinnych

1 czerwca, 2015 r.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania Loży Dyskusyjnej Firm Rodzinnych zorganizowanej w ramach projektu Kody Wartości.

Czytaj więcej... »
II Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

II Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

20 marca, 2015 r.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia zdjęć z II Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych, którzy odbył się w dniach 19-20 marca 2015 roku. Pośród prelegentów byli m.in.: dr Adrianna Lewandowska, Jacek Santorski, Piotr Voelkel, Siegfried Gaenssen, Lorenz Freundenberg, Herwig Friedag, Anna Sobkowiak, Monika Siecińska-Jaworowska

Czytaj więcej... »